نقص های فایروال کریو چطور عمل می کنند؟

soroush

دسامبر 25, 2016

کریو VPN

نقص های موجود در فایروال های کریو را شناسایی و برای رفع آن اقدام کنید

kerio-firewall

کریو هنوز نیازمند ردیابی برخی از مشکلاتش است.

تعدادی از اشکالات کشف شده در فایروال های Kerio Control به مهاجمان خارجی اجازه هک کردن شبکه داخلی شرکت را تنها با فریب کارکنان با دسترسی به یک لینک مخرب می دهد و به این صورت کریو VPN خرید شده اسیب پذیر می گردد.

SEC Consult ، یک شرکت که سرویس های مشاوره امنیتی را فراهم می کند این نقص ها را در Kerio Control کشف کرده است، یک سیستم امنیتی با تکنولوژی بالا که فایروال شبکه، روتر، تشخیص نفوذ و پیشگیری (ISP)، آنتی ویروس دروازه، VPN و فیلترینگ محتوای وب و برنامه ها را در یک محصول فراهم می کند.

SEC Consult گفته است که یک گروه از آسیب پذیری های امنیتی و دو روش ترکیب آن ها را برای بدست آوردن دسترسی به فایروال و شبکه های پشت آن کشف کرده است با مقابله با آنها کریو شما امنیت لازم را می یابد.

تحت اجبار گذاشتن مدیر کریو از طریق کامپیوتر یک کارمند

اولین روش احتمالا آسانترین روش بهره برداری است و تکیه بر فریب کارمندان برای دسترسی به یک صفحه وب مخرب دارد. این صفحه می تواند تصاویر، فرم ها و کدهای JavaScript برای اینکه یک حمله راه اندازی کند و به کامپیوتر کاربر اعمال نفوذ کند.

پشت صحنه، صفحات حمله از یک اسکریپت برای تعیین آدرس IP داخلی کاربر استفاده می کند و سپس سعی می کند یک تصویر روی صفحه کاربر بارگذاری کند که توسط فایروال Kerio Control میزبانی شده است. هنگامیکه صفحه بارگذاری شد، JavaScript روی صفحه آن را تشخیص می دهد و آدرس IP فایروال به مورد حمله بعدی عبور می کند.

مهاجم، همچنین از طریق کامپیوتر قربانی از موارد دیگر سوء استفاده می کند تا یک پوسته روت معکوس روی فایروال آپلود کند که به او دسترسی از هر جایی از جهان را می دهد.

در مجموع کارکنان SEC Consult تا کنون 8 مشکل را پیدا کرده اند:

1- استفاده ناامن از نسخه از رده خارج شده PHP

2- اسکریپ PHP اجازه گسترش انبوه را می دهد

3- حفاظت CSRE

4- اجرای سرور وب یا دسترسی های روت

5- حفاظت از تخریب حافظه از دست رفته

6- افشای اطلاعات منجر به دور زدن ASLR می شود

7- Remote Code Execution به عنوان مدیر

8- ورود در برابر حملات حفاظت شده است

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.asia

Related Posts

چه چیزی افراد را تشویق به نصب VPN می کند؟

soroush

فوریه 7, 2017

VPN, کریو VPN

خرید VPN کریو راهی مطمئن برای مقابله با مشکلات امنیتی در جهان امروز که به سرعت به سوی توسعه فن آوری و نو آوری گام برمی دارد، هر چیزی سریع و آسان ساخته می شود. اما همراه با آن خطرات بزرگتر می آیند که مردم عصر جدید با آن روبرو هستند. یکی از نگرانی های […]

Read More

خرید VPN روی اندروید را از بین ارائه دهندگان مشهور انجام دهید

soroush

ژانویه 30, 2017

VPN موبایل, کریو VPN

چطور بهترین VPN برای اندروید را پیدا کنیم؟ تلفن های اندروید و تبلت ها کامپیوترهای قوی ای هستند. از این رو حیاتی است تا خود را در هنگام استفاده از آنها توسط خرید کریو VPN محفاظت کنید، همانند زمانیکه از کامپیوتر روی میزی یا لپ تاپ بهره می برید. در حقیقت، اغلب شما با تلفن […]

Read More