اصول کار تونل IPSec VPN چگونه است؟

soroush

ژانویه 1, 2017

کریو VPN

IPSec چیست؟

  • IPSec مجموعه ای از برنامه های الحاقی به خانواده پروتکل های IP است
  • سرویس های امنیتی رمزنگاری فراهم می کند

اصول کار  IPSec

IPSec در لایه سوم از مدل OSI کار می کند و سرویس های زیر را ارائه می دهد.

  • قابلیت اعتماد
  • یکپارچگی
  • حفاظت از پخش

IPSec چطور کار می کند؟

تونل IPSec VPN می تواند برای انتقال داده و به اشتراک گذاری منابع بین دو شبکه میان دو فایروال ایجاد شود.

اگر یک منبع از شبکه از راه دور در دسترس باشد، فایروال محلی درخواست را رمزگذاری می کند و آن را از طریق تونل VPN به فایروال از راه دور ارسال می کند، که درخواست را رمزگذاری خواهد کرد و اجازه دسترسی به منابع درخواست شده را می دهد.

ipsec

VPN چیست؟ خرید VPN به چه منظور صورت می گیرد؟

VPN به صورت اختصار برای شبکه خصوصی مجازی آورده شده است. یک شبکه غیر عمومی روی شبکه عمومی اینترنت ایجاد می کند. خرید کریو VPN به یک لپ تاپ اجازه می دهد که اطلاعات را روی شبکه های به اشتراک گذاشته شده یا عمومی ارسال و دریافت کند و یا حتی به صورت مستقیم به شبکه غیر عمومی متصل شود در حالیکه از سیاست های امنیتی و مدیریتی خاصی بهره می برد.

یک VPN با ایجاد یک ارتباط نقطه به نقطه مجازی از طریق استفاده از یک ارتباط اختصاصی ، پروتکل های تونلینگ مجازی یا رمزگذاری های ترافیک شکل گرفته است. یک پیوستگی شبکه خصوصی مجازی در سراسر شبکه مشابه ارتباط (Wide Area Network (WAN بین سایت ها است.

خرید VPN به کارکنان اجازه می دهد به صورت پایدار و ثابت به شبکه های کامپیوتری شرکت دسترسی یابند در حالیکه به جایی خارج از محل کار سفر کرده امد. به همین شکل، مدیران با خرید کریو VPN ها بصورتی پایدار دفاتر جغرافیایی متفاوت از یک شرکت را به هم وصل می کنند و یک شبکه منسجم ایجاد می کنند. بعلاوه فن آوری VPN توسط کاربران شبکه استفاده می شود تا به هدف حفاظت ار فردیت و به سرورهای پروکسی متصل شود.

اصول تایید هویت

نقاط انتهایی تونل باید مستند شده باشد قبل از اینکه تونل های امن VPN ایجاد شود. VPN دسترسی از راه دور ایجاد شده کاربر باید از رمزهای عبور، بیومتریک ها، دو فاکتور احراز هویت یا استراتژی های جایگزین استفاده کند. تونل های شبکه به شبکه معمولا از رمزهای عبور یا گواهی های دیجیتال استفاده می کنند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.asia

Related Posts

چه چیزی افراد را تشویق به نصب VPN می کند؟

soroush

فوریه 7, 2017

VPN, کریو VPN

خرید VPN کریو راهی مطمئن برای مقابله با مشکلات امنیتی در جهان امروز که به سرعت به سوی توسعه فن آوری و نو آوری گام برمی دارد، هر چیزی سریع و آسان ساخته می شود. اما همراه با آن خطرات بزرگتر می آیند که مردم عصر جدید با آن روبرو هستند. یکی از نگرانی های […]

Read More

خرید VPN روی اندروید را از بین ارائه دهندگان مشهور انجام دهید

soroush

ژانویه 30, 2017

VPN موبایل, کریو VPN

چطور بهترین VPN برای اندروید را پیدا کنیم؟ تلفن های اندروید و تبلت ها کامپیوترهای قوی ای هستند. از این رو حیاتی است تا خود را در هنگام استفاده از آنها توسط خرید کریو VPN محفاظت کنید، همانند زمانیکه از کامپیوتر روی میزی یا لپ تاپ بهره می برید. در حقیقت، اغلب شما با تلفن […]

Read More